Menu

Hakkımızda

Olsayesek.com bir lezzetli yaşam platformudur. Farklı şehirlere ait bulduğunu bölgeyle özdeşleşmiş ve oraya özgü lezzeti olan ürünleri ertesi gün teslimatla kapınıza getiriyoruz.

 

Türkiye'de nereye gidilirse gidilsin bir insanin ilk yapacağı iş her zaman burada ne yenir, burada ne meşhur, burada hangi restorana gidilir sorularına cevap bulmak olmuştur. Olsayesek.com bu sorularının hepsinin cevabı olma misyonuyla işe koyulmuş bir girişim. Ne zaman ki bir yerden dönülür ve orada en sevilen ürünler sevdiklerimize götürülür, bizim de misyonumuz bu, siparişiniz üzerine sevdiklerimize en hızlı ve en güvenli şekilde en sevdiği ürünleri teslim etmek.

 

Amacımız Türkiye’nin en iyi restoranlarının ertesi gün teslimat’la ürünlerini Türkiye’nin heryerinden müşterilere ulaştırabilmesini sağlamak. Özlenen lezzetleri mesafe sınırı olmadan en doğru ve en hızlı şekilde servis ederek insanları mutlu edebilmenin mümkün olduğuna inanıyoruz.

 

 

 

Şimdilik Türkiye'de yemek denince aklan gelen ilk şehir olan Gaziantep'in en iyi restoranları ile Istanbul ve Ankara'daki müşterilerimize hizmet veriyoruz. 

 

 

 

Olsa da yesek dediğiniz tüm lezzetler Olsayesek’le ertesi gün kapınızda!